Inauguracja w Wydziale Informatyki AGH

Tegoroczna uroczysta inauguracja roku akademickiego Wydziału Informatyki AGH odbędzie się 7 października 2024 r. o godz. 12:00 w sali audytoryjnej Centrum Dydaktyki AGH (Pawilon U-2) przy ul. Reymonta 7.

Program uroczystości:

1. Otwarcie i powitanie gości
  2. Wystąpienie przedstawiciela Władz Rektorskich
  3. Przemówienie inauguracyjne
  4. Immatrykulacja studentów stacjonarnych I stopni
  5. Przemówienie Przedstawiciela Samorządu Studentów
  6. Wykład inauguracyjny
  7. Zakończenie

Władze Wydziału Informatyki:

• Dziekan Wydziału: prof. dr hab. inż. Marek Kisiel-Dorohinicki,
  • Prodziekan ds. Nauki i Współpracy: prof. dr hab. inż. Aleksander Byrski,
  • Prodziekan ds. Kształcenia: dr inż. Marek Gajęcki,
  • Prodziekan ds. Rozwoju: dr hab. inż. Renata Słota, prof. AGH,
  • Dyrektor Administracyjny: mgr Kinga Grzesik-Staroń.

Informujemy, że w związku z uroczystością obowiązują w tym dniu godziny wolne od zajęć dla studentów I roku.

Inauguracja w Akademii Górniczo-Hutniczej

Główne obchody związane z rozpoczęciem 106. roku akademickiego w AGH odbędą się 4 października 2024 r. o godz. 11.00 w auli AGH, z udziałem władz uczelni oraz osób, które otrzymały zaproszenie i potwierdziły uczestnictwo.

Uroczystość poprzedzi msza święta, która zostanie odprawiona o godz. 8.30 w Kolegiacie św. Anny. Jeśli dopisze pogoda, główną aleją kampusu przejdzie uroczysty orszak, w którym przemaszerują władze rektorskie, członkowie i członkinie Senatu, pracownicy, pracownice, studenci, studentki, doktoranci i doktorantki. Orszak uformuje się ok. godz. 10.30 w okolicy bud. B-4 i stamtąd wyruszy w stronę gmachu głównego. Zachęcamy społeczność naszej uczelni, aby dołączyć do orszaku i wspólnie świętować rozpoczęcie kolejnego roku akademickiego!

W związku z uroczystością w dniu 4 października br., JM Rektor AGH prof. dr hab. inż. Jerzy Lis ustanowił godziny rektorskie (cały dzień).

Więcej informacji: https://s.agh.edu.pl/CI328

• 1 tydzień, 6 dni temu