Uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2024/2025 na Wydziale Informatyki AGH odbyła się 7 października.

Na uroczystości zaszczycili nas swoją obecnością - Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. inż. Marek Gorgoń oraz Dziekani Wydziału Informatyki AGH.

Studenci mieli okazję wysłuchać przemówienia Prorektora oraz Dziekana Wydziału Informatyki prof. dr hab. inż. Marka Kisiela-Dorohinickiego.

Podczas uroczystego rozpoczęcia roku studentów i studentki pierwszego roku powitał Prodziekan ds. Kształcenia dr inż. Marek Gajęcki oraz przedstawiciel Samorządu Studenckiego, Bartosz Rzepa.

Magdalena Król podczas swojego wystąpienia podjęła ważny i ciekawy temat dotyczący wyzwań, jakie stoją przed studentami i nauczycielami akademickimi w dobie sztucznej inteligencji.

Kluczowym momentem inauguracji było symboliczne ślubowanie dla studentów pierwszego roku - jest nam niezmiernie miło powitać nowych studentów na Wydziale Informatyki!

Życzymy wszystkim samych sukcesów, naukowych i osobistych, oraz pomyślności w nadchodzących miesiącach. Niech ten rok akademicki będzie pełen nowych wyzwań, odkryć i satysfakcji.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia: kliknij tutaj

• 1 tydzień temu